Kriolipoliza to bezpieczny sposób na szczupłą sylwetkę

Zabieg kriolipolizy zmniejsza nagromadzenie tłuszczu w obszarach takich jak brzuch lub uda, zamrażając komórki tłuszczowe i powodując, że są one usuwane z organizmu przez układ limfatyczny.

Kriolipoliza jest nieinwazyjną i bezpieczną, skuteczną alternatywą dla liposukcji i innych rozwiązań chirurgicznych, zapewnia długotrwałe rezultaty dla mężczyzn i kobiet.

Kriolipoliza to bezpieczny sposób na szczupłą sylwetkę

Kriolipoliza czyli zabieg niszczący tkankę tłuszczową

Wiele osób pomimo diety i ćwiczeń nie może pozbyć się z ciała nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dla takich osób odpowiednim zabiegiem może być właśnie kriolipoliza, bezpieczny i nieinwazyjny zabieg wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Podczas zabiegu używa się maszyny z głowicami, które celują w obszary ciała z nagromadzoną tkanką tłuszczową, takie jak wewnętrzne strona ud, brzuch, biodra lub plecy, zapewniając stałe chłodzenie niezbędne do kriolipolizy, czyli śmierci komórek tłuszczowych wywołanej zimnem. Aplikator celuje w komórki tłuszczowe głęboko pod skórą, ostatecznie zamrażając i uszkadzając, aby mogły zostać naturalnie usunięte z organizmu poprzez układ limfatyczny.

Kriolipoliza pozwala na uzyskanie smukłego ciała, a efekty są naturalne i trwałe. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 30 minut w zależności od obszaru ciała, zaleca się skorzystać z serii takich zabiegów wspomaganych zdrową dietą i aktywnością fizyczną. Dzięki kriolipolizie całkowicie eliminujesz komórki tłuszczowe, które mogą nigdy nie odrosnąć, co pomaga osiągnąć długotrwałą redukcję tkanki tłuszczowej w problematycznych obszarach.

Więcej o zabiegach kriolipolizy możemy dowiedzieć się ze strony http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza. Popularnymi miejscami, w których można stosować kriolipolizę do redukcji tkanki tłuszczowej są biodra, plecy, talia, klatka piersiowa u mężczyzn, brzuch, uda, ramiona, szyja i podbródek. Z takich zabiegów mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a długotrwałe rezultaty sprawiają, że kriolipoliza jest coraz chętniej wybieraną procedurą wyszczuplania i modelowania sylwetki w gabinetach medycyny estetycznej.

Blog

Czy nie marzą się wam korony cyfrowe w szczękach?

Stan uzębienia Polaków pozostawia wiele do życzenia. A to o czym tutaj mówimy dotyczy przede wszystkim panów którzy niestety nie dbają czasami prawie w ogóle o swoje uzębienie. Być może w twoim przypadku jest inaczej ale niewykluczone że masz jeszcze w swoich zębach stare i szkodliwe dla zdrowia plomby amalgamatowe. A to jak wiadomo głównie […]

Read More
Blog

Gdzie kupimy sobie facebookowe polubienia?

Jak zapewne o tym wszyscy wiecie dzisiaj handluje się już pewnymi że się tak wyrazimy symbolami internetowymi. Wszyscy z was doskonale wiedzą o tym czym są lajki czyli polubienia lub też jak to się mówi na ten temat inaczej łapki uniesione w górę. Rzecz jasna łapki wirtualne. Czy i ty jesteś zadowolony z ich ilości […]

Read More
Blog

Doskonały pomysł na prezent dla pary młodej

Obecnie mamy do wyboru bardzo wiele ciekawych prezentów dla pary młodej, mogą być to przykładowo sztućce grawerowane, w przypadku prezentu na ślub może być to komplet sztućców dla obojga małżonków. Możemy kupić komplet dwóch łyżek, widelca oraz noża, możemy nanieść na nich różnego rodzaju napisy za pomocą grawerowania. Oczywiście będzie to grawer personalizowany, możemy umieścić […]

Read More