Chroń swój samochód przed uszkodzeniami

Podobnie jak w przypadku ochrony samochodu przed słońcem i sokami drzew, najlepszą ochroną przed ptasimi odchodami jest zaparkowanie samochodu w garażu lub innej zadaszonej konstrukcji.

Jeśli musisz zaparkować w miejscu publicznym, staraj się unikać parkowania pod lampami, drzewami, markizami i innymi obiektami, na których mogą znajdować się ptaki. Możesz również zabezpieczyć lakier swojego samochodu za pomocą pokrowca, powłoki ceramicznej, ale najlepsze zabezpieczenie zapewni folia chroniąca lakier.

Chroń swój samochód przed uszkodzeniami

Profesjonalne oklejanie pojazdów we Wrocławiu

Folia pomoże również chronić lakier samochodu przed promieniowaniem UV i sokami drzew. Jeśli na twoim samochodzie pojawią się ptasie odchody czy sok drzewny, konieczne jest ich jak najszybsze usunięcie. Dzieje się tak, ponieważ takie zanieczyszczenia są bardzo kwaśne i mogą przeżerać przezroczystą powłokę, uszkadzając lakier samochodu. Najłatwiejszym sposobem ochrony przed tego typu uszkodzeniami byłoby zainstalowanie wysokiej jakości folii chroniącej lakier.

Pokrowce samochodowe, środki czyszczące i świadomość tego, jak jeździsz i gdzie parkujesz, to wszystko, co jest potrzebne, aby chronić twój samochód. Jeśli jednak szukasz najlepszego i najłatwiejszego sposobu ochrony lakieru samochodowego, użyj wysokiej jakości folii ochronnej do lakieru. Również zimą należy odpowiednio dbać o swój samochód, ponieważ śnieg, lód i sól drogowa negatywnie wpływają na wygląd i trwałość powierzchni lakieru. Odpowiednio zabezpieczony folią samochód nie tylko będzie dobrze wyglądał, ale także łatwiej usuniesz sól i inne zanieczyszczenia z lakieru.

Ponieważ oklejanie pojazdów Wrocław zapewnia niezawodną powłokę hydrofobową, pomaga uszczelnić lakier samochodowy odpychając wodę i inne zanieczyszczenia. W ten sposób łatwiej jest utrzymać pojazd w czystości i ochronić go przed niekorzystnymi czynnikami. Dodatkowo zabezpieczymy swój samochód przed przypadkowymi zarysowaniami, które mogą nam się przydarzyć na drodze czy na parkingu.

Motoryzacja

Fachowa pomoc drogowa dostępna od ręki

Jeśli potrzebujesz pomocy w nagłych wypadkach, możesz zorganizować lawetę na miejsce Twojego samochodu. Fachowcy mogą również przywieźć go do warsztatu i zwrócić go po naprawie pojazdu. Pomaga to zapewnić, że nie utkniesz na drodze. Jak skorzystać z pomocy drogowej? W przypadku nagłej awarii samochodu na drodze możesz wezwać pomoc drogową. Agencje te mogą pomóc Ci […]

Read More
Motoryzacja

Środki do detailingu wnętrza samochodu

Dbałość o samochód jest dla większości kierowców czymś oczywistym. Po pierwsze, wielu z nas jest to narzędzie pracy, a wykonywanie obowiązków służbowych w brudnym otoczeniu nie należy do przyjemnych. Poza tym, lepiej zapobiegać awariom, niż je usuwać. Po drugie, każde auto kiedyś będziemy musieli sprzedać. Pojazd utrzymany w dobrym stanie możemy zbyć za większe pieniądze. […]

Read More
Blog Motoryzacja

Auto detailing to coś więcej niż dokładne czyszczenie samochodu

Samochód to spora inwestycja, nie kupujesz tego co miesiąc lub rok. Niestety bez względu na to, co robisz, nie możesz kontrolować pogody ani innych czynników, które z czasem powodują uszkodzenia i pogorszenie wyglądu pojazdu. Możesz zadbać o to, by twój pojazd zachował swoją wartość, wybierając odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne i ochronne. Jeśli chcesz zachować pojazd w […]

Read More