Personalizowane filiżanki do kawy

Gadżety reklamowe mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na kampanie reklamowe firm, zwłaszcza jeżeli mamy bezpośredni kontakt z klientem.

Obecnie firmy dostarczającej gadżety promocyjne mogą zaoferować bardzo trwałe upominki dla klientów, praktycznie każdy przedmiot może zostać wykorzystany jako gadżet reklamowy. Nowoczesne techniki nadruku, graweru pozwalają na dostosowanie przedmiotów z różnych materiałów na potrzeby reklamy.

Personalizowane filiżanki do kawy

Filiżanki z logo firmy

Bardzo poszukiwane są gadżety trwałe, na których można umieścić wysokiej jakości nadruki, może być to logo, informacje dotyczące kontaktu z daną firmą. Obecnie stosuje się cyfrowe techniki nadruków, grawer laserowy, co pozwoli uzyskać wysoką rozdzielczość. Dzięki temu można przygotować wyraźne napisy czy też znaki graficzne nawet na małych przedmiotach takich jak przykładowo pamięci przenośne, długopisy czy też inne drobiazgi reklamowe. Warto poszukiwać przedmiotów, które będą jak najczęściej wykorzystywane przez naszych potencjalnych klientów, dlatego często wybiera się kubki, możemy również wybrać bardzo ciekawy zestaw filiżanek do kawy.

Filiżanki reklamowe mogą być ciekawym pomysłem dla firm, które posiadają recepcję, poczekalnie, dzięki czemu możemy zaoferować klientom kawę w personalizowanych kubkach czy filiżankach. Możemy wybrać różne wielkości, różne zestawy, filiżanki do kawy czy też do herbaty. Dostępnych jest wiele modeli, obecnie można także wybrać zwykłe filiżanki od dowolnego producenta, na których firma reklamowana niesie za pomocą lasera personalizowane napisy czy też grafiki. Możemy wybrać zestawy filiżanek z podstawkami, specjalne zestawy do espresso, cappuccino. Mogą być to także szklanki kawowe.

Firmy, które chcą nabyć filiżanki z logo mogą określić ilość, rodzaj nadruku, wysłać zapytanie ofertowe, często cena może zależeć od ilości zamawianych filiżanek. Niekiedy firmy stosują także minimum logistyczne, które obecnie jest coraz niższe ze względu na łatwość wykonania projektów i nadruków cyfrowych.

Biznes Blog

Korzyści wynikające z zastosowania taśm antypoślizgowych w domu i w biurze

Czy wiesz, że taśmy antypoślizgowe mają długą historię stosowania w poprawie bezpieczeństwa? Według badań, aż 70% upadków można uniknąć dzięki nim. Artykuł podkreśla, jak ważne jest właściwe stosowanie i konserwacja taśm antypoślizgowych, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo na schodach, chodnikach i innych śliskich powierzchniach to kwestia, która nie może być lekceważona. Dlaczego warto stosować taśmy […]

Read More
Biznes

Jak Udostępnić Internet Z Telefonu Huawei?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś znaleźć się w sytuacji, gdy potrzebujesz dostępu do Internetu na swoim laptopie, tablecie lub innym urządzeniu, a nie ma w pobliżu wi-fi? Gdy jesteś w podróży, na wakacjach, albo może Twoje domowe połączenie się rozłączyło? Na szczęście, jeśli posiadasz telefon Huawei, jesteś w dobrych rękach! Huawei oferuje funkcję dzielenia internetu, […]

Read More
Biznes

Jak Płacić Rachunki Przez Internet?

Czy kiedykolwiek czułeś się jak bohater filmu akcji, gdy biegniesz po mieście, żeby opłacić rachunki przed końcem terminu? Zamiast tego, wyobraź sobie, że możesz to zrobić w wygodny, szybki i bezpieczny sposób – za pomocą Internetu! W tym artykule dowiesz się, jak płacić rachunki przez Internet, żeby zaoszczędzić czas i stres, który towarzyszy tradycyjnym metodom. […]

Read More