Nowoczesne płytki podłogowe i ścienne

Z pewnością wykańczając łazienkę będziemy wykorzystywali różnego rodzaju płytki, które umieścimy na podłodze oraz na ścianach, oczywiście powinniśmy wybierać modele trwałe, które będą odporne na parę wodną oraz wilgoć.

Oczywiście możemy znaleźć płytki w różnych kolorach, wzorach, obecnie dostępnych jest także wiele nowoczesnych płytek, także ze wzorami wypukłymi. Oczywiście aranżacja łazienki nie jest łatwym zadaniem, powinniśmy zwrócić uwagę na kolor oraz strukturę powierzchni.

Nowoczesne płytki podłogowe i ścienne

Płytki tradycyjne i nowoczesne do łazienki i kuchni

Płytki, bez względu na to czy układamy je w kuchni czy też w łazience, powinny być dobrane do ogólnego zamysłu, powinniśmy dobrać je do mebli, armatury sanitarnej, sprawdzić jakie kolory będą najlepsze w naszym pomieszczeniu. Oczywiście możemy wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej, od płytek białych do czarnych, możemy wybrać różne odcienie czy też bardziej odważne kolory. Dostępne są także płytki, które będą imitowały drewno, panele, mogą być to płytki długie, podłużne przykładowo o wymiarach 10 x 90 cm, które będą imitowały deskę. Naturalnie znajdziemy także wiele modeli, które będą przypominały kamień naturalny, marmur czy też granit.

Bardzo popularne są obecnie odcienie koloru szarego, często możemy łączyć je z kolorem białym czy też kremowym, wielu producentów oferuje obecnie tego rodzaju płytki na nasze ściany oraz podłogi. Warto pamiętać, iż płytki powinny posiadać odpowiednie właściwości, chodzi tu o nasiąkliwość, ścieralność oraz antypoślizgowość. Z pewnością płytki w łazience nie mogą nasiąkać wodą, wówczas mogłoby to doprowadzić do odbarwienia, dodatkowo nie mogą być także śliskie, co mogłoby być dla nas niebezpieczne. Dlatego kupując płytki powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie parametry, dodatkowo wybrać płytki najlepszego gatunku.

Firma Tubądzin oferuje płytki Royal Palace, mogą być to płytki, które posiadają imitacje struktury drewnianej, może być to płytka przykładowo o wielkości 20 x 120 cm, możemy zakupić także płytki o bardziej fantazyjnych kształtach, płytki posiadające wzory wypukłe. Naturalnie warto dopasować je kolorystycznie do naszej łazienki, płytki Royal Palace możemy zobaczyć na stronie http://plytkionline.7bez.pl/czym-powinny-charakteryzowac-sie-plytki-do-naszej-lazienki/, z pewnością możemy wybrać bardzo ciekawą płytkę do nowoczesnej łazienki.

Blog

Skuteczna i bardzo konkretna ochrona komputerów

Wszyscy z was chcą być na pewno jak najbardziej spokojnymi użytkownikami waszych komputerów jak również coraz bardziej wymyślnych smartfonów. I na pewno wielu z was posiada już odpowiednio dobre programy antywirusowe. Czy jednak jesteście z nich aby jak naprawdę zadowoleni? A przede wszystkim czy jesteście ich pewni? A oże jednak nie do końca tak jest […]

Read More
Blog

Gdzie kupujesz dla siebie jak najlepsze herbicydy?

Jeżeli jesteś rolnikiem to po prostu niestety na pewno masz na swoich polach nieproszonych gości. A nimi jak już pewnie o tym doskonale wiesz są uporczywe i coraz trudniejsze do zwalczenia chwasty. Jednak z drugiej strony także i my jesteśmy pewni tego że również i ty robisz wszystko co w twojej mocy żeby jak najszybciej […]

Read More
Blog

Jasne płytki naśladujące marmur

Projektując wygląd naszej łazienki z pewnością należy zwrócić szczególną uwagę na kolor płytek, często wybieramy płytki, które naśladują kamień naturalny, przykładowo marmur. Dużą popularnością cieszą się płytki w białych odcieniach, kremowe. Obecnie produkowane płytki gresowe do złudzenia mogą przypominać kamień naturalny, posiadać ciekawe wzory, rysunek charakterystyczny dla kamienia naturalnego. Warto zwrócić uwagę, iż kolor płytki […]

Read More