Nowoczesne płytki podłogowe i ścienne

Z pewnością wykańczając łazienkę będziemy wykorzystywali różnego rodzaju płytki, które umieścimy na podłodze oraz na ścianach, oczywiście powinniśmy wybierać modele trwałe, które będą odporne na parę wodną oraz wilgoć.

Oczywiście możemy znaleźć płytki w różnych kolorach, wzorach, obecnie dostępnych jest także wiele nowoczesnych płytek, także ze wzorami wypukłymi. Oczywiście aranżacja łazienki nie jest łatwym zadaniem, powinniśmy zwrócić uwagę na kolor oraz strukturę powierzchni.

Nowoczesne płytki podłogowe i ścienne

Płytki tradycyjne i nowoczesne do łazienki i kuchni

Płytki, bez względu na to czy układamy je w kuchni czy też w łazience, powinny być dobrane do ogólnego zamysłu, powinniśmy dobrać je do mebli, armatury sanitarnej, sprawdzić jakie kolory będą najlepsze w naszym pomieszczeniu. Oczywiście możemy wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej, od płytek białych do czarnych, możemy wybrać różne odcienie czy też bardziej odważne kolory. Dostępne są także płytki, które będą imitowały drewno, panele, mogą być to płytki długie, podłużne przykładowo o wymiarach 10 x 90 cm, które będą imitowały deskę. Naturalnie znajdziemy także wiele modeli, które będą przypominały kamień naturalny, marmur czy też granit.

Bardzo popularne są obecnie odcienie koloru szarego, często możemy łączyć je z kolorem białym czy też kremowym, wielu producentów oferuje obecnie tego rodzaju płytki na nasze ściany oraz podłogi. Warto pamiętać, iż płytki powinny posiadać odpowiednie właściwości, chodzi tu o nasiąkliwość, ścieralność oraz antypoślizgowość. Z pewnością płytki w łazience nie mogą nasiąkać wodą, wówczas mogłoby to doprowadzić do odbarwienia, dodatkowo nie mogą być także śliskie, co mogłoby być dla nas niebezpieczne. Dlatego kupując płytki powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie parametry, dodatkowo wybrać płytki najlepszego gatunku.

Firma Tubądzin oferuje płytki Royal Palace, mogą być to płytki, które posiadają imitacje struktury drewnianej, może być to płytka przykładowo o wielkości 20 x 120 cm, możemy zakupić także płytki o bardziej fantazyjnych kształtach, płytki posiadające wzory wypukłe. Naturalnie warto dopasować je kolorystycznie do naszej łazienki, płytki Royal Palace możemy zobaczyć na stronie http://plytkionline.7bez.pl/czym-powinny-charakteryzowac-sie-plytki-do-naszej-lazienki/, z pewnością możemy wybrać bardzo ciekawą płytkę do nowoczesnej łazienki.

Blog

Środki do prania – dlaczego warto je sprzedawać?

Na to w sumie proste pytanie odpowiedź jest rzecz jasna jednoznaczna – warto je sprzedawać ponieważ ludzie będą je zawsze kupowali. Albowiem jak doskonale o tym wszyscy wiecie w tej chwili w coraz większej ilości państw higiena osobista a może raczej powinniśmy powiedzieć że higiena codzienna jest na coraz wyższym poziomie. A zatem to jest […]

Read More
Blog

Co powiesz na płytki ceramiczne wyglądające jak drewno?

Nawet jeśli nie jesteś na co dzień blisko przemysłu płytek ceramicznych to z pewnością wiesz już o jakich możesz myśleć kiedy chcesz je zakupić dla swojej posesji. I być może nawet całkiem niedawno wpadły ci w oko płytki ceramiczne wyglądające jak drewno. Czy jednak już teraz masz zamiar je dla siebie kupić? A być może […]

Read More
Blog

Czy dobra fotografia produktowa pomoże nam sprzedać nasze wyroby?

Na pewno doskonale o tym wiesz że w dzisiejszych czasach prowadząc sklep internetowy dowolnej branży nie tylko cena sprzedawanych w nim produktów wpływa na jego powodzenie. A zatem musisz i na pewno już to robisz wziąć także pod uwagę to jak te towary są przez ciebie prezentowane w sieci. Czy na przykład znasz już kogoś […]

Read More